WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Państwo,
dbając o Państwa i nasze bezpieczeństwo w związku z zagrożeniem epidemiologicznym informujemy, że wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem naszych usług, w tym przedłużanie i zawieranie nowych umów możecie Państwo załatwić zdalnie z naszymi Konsultantami pod nr telefonu: 22 350 47 00 lub za pośrednictwem poczty e-mail, wysyłając maila na adres: biuro@netfala.pl

Powyższy komunikat obowiązuje od 16.03.2020 roku do odwołania.

Biuro Obsługi Klienta przy ul. Poznańskiej 280/3a w Ożarowie Mazowieckim jest zamknięte od dnia 16.03.2020 roku do odwołania.

Rozumiem

Wybierz usługę:

Internet

Wyobrażenie sobie życia bez internetu jest dla Ciebie niemożliwe? Dlatego my w NETFALI nie każemy Ci sobie tego wyobrażać i oferujemy najlepszej możliwej jakości łącza internetowe po najbardziej przystępnych cenach.

Telefon

Uważasz że połączenia telefoniczne są zbyt drogie, chciałbyś rozmawiać więcej ze współpracownikami, znajomymi i rodziną nie martwiąc się o wyskość rachunków?

NETFALA wprowadziła do swojej oferty usługę pozwalającą korzystając z tego samego aparatu telefonicznego co dotychczas, rozmawiać duuuużo taniej.

Telewizja

Najlepsza cyfrowa jakość obrazu i dźwięku, i bogata oferta programowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą telewizji cyfrowej NETFALA.

Pozostałe usługi

NETFALA to nie tylko najwyższej jakości łącza internetowe, telefonia internetowa czy profesjonalne usługi dla biznesu. Zajmujemy się także budową sieci a także kilkoma innymi specjalistycznymi usługami.

Konfiguracja poczty

Mapa zasięu NETFALA

Zapraszamy do zapoznania się z mapą zasięgu sieci NETFALA

pokaż

Szybki kontakt

Masz pytanie o nasze usługi lub szukasz oferty dostosowanej dla Ciebie?

Zadzwo?

(22) 350 47 00

Trwa przetwarzanie danych...