NETFALA

INTERNET · TELEFON · TELEWIZJA

Misja

NETFALA działa na polskim rynku nieprzerwanie od 2002 roku. Przez ten czas, dzięki wysokiej jakości usług, miłej i kompetentnej obsłudze oraz nowym rozwiązaniom technologicznym, zyskaliśmy sobie wielu zadowolonych klientów.

Oferta

Nasza podstawowa oferta obejmuje usługi związane z dostępem do szerokopasmowego internetu drogą radiową i światłowodową. Mając doświadczenie w dziedzinie montażu instalacji telewizyjnych, jak również monitoringu, wykonujemy również usługi projektowania i wykonywania tego typu instalacji.

Internet

Szybko zwiększamy zasięg naszej sieci dostępowej, którą budujemy wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu docieramy tam gdzie inni operatorzy nie oferują swoich usług - chodzi tu zwłaszcza o wciąż liczne tereny, gdzie brak możliwości i środków do budowy infrastruktury kablowej. W ofercie na stałe zagościły na stałe, także łącza w technologii światłowodowej.

Telefon

Usługa telefoniczna w NETFALA, pozwala na wykonywanie tanich połączeń międzymiastowych, międzynarodowych i komórkowych przy użyciu standardowych aparatów telefonicznych. Połączenie międzynarodowe i komórkowe może kosztować tyle co rozmowa w ramach jednego miasta.

Telewizja

Od 2012 roku w ofercie NETFALI dostępna jest telewizja cyfrowa w jakości HD. Lista kanałów jest stale poszerzana i na chwilę obecną Klienci mogą w największym pakiecie otrzymać aż 248 kanałów w tym 112 kanałów w jakości HD! Niesamowitych wrażeń wizualnych dostarczą również kanały 3D.

Monitoring

Tam gdzie liczy się bezpieczeństwo i ochrona mienia, nie może być mowy o błędzie, rozmieszczenie każdego elementu instalacji monitoringu musi być dokładnie przemyślane. Wykonanie takiej instalacji przez doświadczoną firmę pozwala zagwarantować bezpieczeństwo ochranianego obiektu, a właścicielowi spokojny sen, i dobre samopoczucie.

Ciągły rozwój

W związku z ciągłym rozszerzaniem i udoskonalaniem naszej oferty, przeprowadzamy rozbudowę sieci światłowodowej.

Kolejni Klienci, obok dotychczasowej oferty usługi dostępu do internetu i telefonii internetowej Telefon, otrzymują możliwość skorzystania ze stablinej, i zapewniającej największe prędkości przesyłu danych, technologii światłowodowej.

Z poważaniem

Mariusz Chmielewski

Styczeń 2015

Mapa zasięgu NETFALA

Zapraszamy do zapoznania się z mapą zasięgu sieci NETFALA

pokaż

Szybki kontakt

Masz pytanie o nasze usługi lub szukasz oferty dostosowanej dla Ciebie?

Zadzwoń

(22) 350 47 00

Trwa przetwarzanie danych...