WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Państwo,
dbając o Państwa i nasze bezpieczeństwo w związku z zagrożeniem epidemiologicznym informujemy, że wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem naszych usług, w tym przedłużanie i zawieranie nowych umów możecie Państwo załatwić zdalnie z naszymi Konsultantami pod nr telefonu: 22 350 47 00 lub za pośrednictwem poczty e-mail, wysyłając maila na adres: biuro@netfala.pl

Powyższy komunikat obowiązuje od 16.03.2020 roku do odwołania.

Biuro Obsługi Klienta przy ul. Poznańskiej 280/3a w Ożarowie Mazowieckim jest zamknięte od dnia 16.03.2020 roku do odwołania.

Rozumiem

Naucz swoje dziecko bezpieczeństwa w Internecie!

To ważne i potrzebne informacje

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Omów ze swoimi dziećmi zagrożenia związane z udostępnianiem danych osobowych.

Imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania, numer telefonu, wszelkiego rodzaju hasła. Informacje o nieobecności opiekunów w domu, czy o terminie wyjazdu rodziny na wakacje - m. in. Te informacje i dane należy szczególnie chronić.

USTAL ZADSADY KORZYSTANIA Z INTERNETU

Zasady są ważne.

Kontroluj ilość czasu spędzanego w internecie. Sprawdź jakie strony dziecko odwiedza, załóż blokadę rodzicielską. Dbaj o to jakie treści docierają do Twojego dziecka. Pornografia, przemoc, pedofilia - na te zjawiska bardzo łatwo trafić w sieci.

ROZMAWIAJ Z DZIECKIEM

Znajdź czas, dbaj o zaufanie i dobry kontakt z dzieckiem.

Dziecko, które ufa swojemu opiekunowi łatwiej dzieli się swoimi doświadczeniami. Bądź otwarty na rozmowę, ufajcie sobie wzajemnie. Naucz dziecko, aby mówiło Ci o każdej niepokojącej bądź podejrzanej sytuacji, która miała miejsce w sieci.

SZKODLIWE TREŚCI

Skonfiguruj ustawienia bezpieczeństwa w urządzeniu dziecka. Zainstaluj program do kontroli rodzicielskiej.

Szkodliwe treści to materiały, które mogą mieć negatywny wpływ na rozwój i psychikę dzieci i młodzieży. Dzieci mogą na nie trafiać celowo lub przypadkowo, np. poprzez mylne wyniki wyszukiwania, spam czy reklamę.

Konfiguracja poczty

Mapa zasięu NETFALA

Zapraszamy do zapoznania się z mapą zasięgu sieci NETFALA

pokaż

Szybki kontakt

Masz pytanie o nasze usługi lub szukasz oferty dostosowanej dla Ciebie?

Zadzwo?

(22) 350 47 00

Trwa przetwarzanie danych...