FTTH - INTERNET ŚWIATŁOWODOWY W TWOIM DOMU

już od 35 zł/mies.

Niesamowite prędkości w niskiej cenie. W każdej ofercie dostajesz gwarantowaną przepustowość.

FTTH - Internet światłowodowy w Twoim domu, to najszybszy dostęp do Internetu na rynku. Technologia dostępna do tej pory tylko dla wybranych, już teraz dostępna w Twoim domu!

FTTH - czym właściwie jest?

FTTH - jak duże przepustowości można osiągać?

W historii Internetu jednym z najważniejszych symboli jest niekończące się zapotrzebowanie na coraz to większą przepustowość - czyli to ile w danym momencie może przepłynąć danych przez łącze internetowe.

Na rynku usług internetowych dla domu od kilku lat stają się obecne na stałe, nie tylko serwisy społecznościowe, obszerne galerie zdjęć, czy filmów, ale otwierają się nieosiągalne dotychczas możliwości - głównie ze względu na dotychczasowe ograniczenia przepustowości łącz internetowych.

Użytkownik domowy mając łącze o dużej przepustowości, takie jak w technologii FTTH (Fiber-To-The-Home - światłowód do domu), może:

  • swobodnie prowadzić głosowe rozmowy internetowe w jakości HD,
  • swobodnie prowadzić wideo konferencje między odległymi zakątkami świata w jakości HD,
  • swobodnie oglądać telewizję na żywo w jakości HD, a lada chwila również w jakości 4K (Ultra HD)
  • swobodnie przysyłać ogromnej wielkości dane do tzw. chmury - czyli prywatnych dysków dostępnych z każdego miejsca z dostępem do łącza o dużej przepustowości
  • i wiele, wiele więcej...

FTTH czyli Fiber-To-The-Home, to łącza światłowodowe najnowszej generacji, pozwalające w warunkach domowych osiągać przepustowość rzędu 1 Gbit/s, choć obecnie najcześciej oferowaną maksymalną przepustowością jest 200 Mbit/s. To o wiele więcej niż oferowane obecnie łącza kablowe, radiowe, czy LTE.

FTTH - czemu warto się zdecydować?

Wiele osób zapyta, czy tak duża przepustowość może się przydać? Czy łącze, które mam obecnie np. 10 Mbit/s nie będzie w stanie zapewnić mi dostępu do tych wszystkich nowoczesnych usług? Niestety duży wpływ na jakość odbieranych materiałów, czy prowadzonych transmisji ma wielkość przepustowości łącza internetowego i ilość domowników korzystających z niego w danym momencie. Nie bez znaczenia również, w opisie zostało użyte słowo "swobodnie".

Korzyści wynikające z korzystania z łącza w technologii FTTH na codzień najlepiej przedstawić na przykładach, dzięki stabliności i dużej przepustowości łącza internetowego w technologii FTTH, możesz:

  • ściągać więcej danych w krótszym czasie, łącze w technologii FTTH o przepustowości 200 Mbit/s pozwala pobrać dane o wielkości płyty DVD w ciągu zaledwie 3 minut
  • zapewnić ten sam poziom prędkości połączenia z Internetem nawet mając wiele komputerów i urządzeń mobilnych podłączonych równocześnie do Internetu w ramach jednego gospodarstwa domowego
  • oglądać bez zacięć telewizję cyfrową na żywo w jakość HD na kilku telewizorach jednocześnie
  • grać w najbardziej wymagające gry online z użytkownikami z całego świata
  • więcej możliwości musisz sprawdzić sam...

Łącze internetowe w technologii FTTH to przyszłość z której możesz korzystać już dzisiaj - zapewnij sobie stabilność i pewność dostępu do Internetu - zamów dostęp do Internetu w technologii FTTH od NETFALA.

FTTH - jak zamówić?

Zapoznaj się z ofertą dostępu do Internetu w technologii FTTH w NETFALA na zakładce "Oferta". Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe i szeroki wybór przepustowości. Zadzwoń lub odwiedź nasze biuro, aby zapoznać się ze szczegółową ofertą FTTH przygotowaną dla Ciebie.

Informacje ogólne na temat dostępnych przepustowości i ich cen, znajdziesz tutaj.

Trwa przetwarzanie danych...